Wydrukuj to Stronę

Gdzie na narty

Co roku dziesiątki tysięcy narciarzy w Polsce zadają sobie jedno pytanie – Gdzie na narty?

Problem jest bardzo skomplikowany, bowiem nie chodzi tylko o samą cenę karnetu, czy hotelu. Coraz szersze grono narciarzy szuka również dodatkowych atrakcji, miejscowości i kurortów narciarskich, w których poza stokami są też świetne miejsca na apres-ski, kluby, baseny, czy chociażby infrastruktura dziecięca dla najmłodszych, którzy będą stawiali swoje pierwsze kroki na nartach.

Zastanawiając się nad tym, gdzie na narty warto wyjechać, przeczesujemy fora narciarskie, strony poszczególnych ośrodków, szukamy opinii o miejscach, które chcemy odwiedzić, czy pytamy znajomych o ocenę miejsca,do którego chcemy się udać.

Jednak Skimind chce wyjść na przeciw swoim użytkownikom, dlatego zachęcamy Was do przysyłania Waszych opinii o poszczególnych miejscówkach narciarskich.

Podzielcie się z innymi narciarzami swoją wiedzą i doświadczeniem. W dziale Gdzie na narty chcemy utworzyć ogólnoświatową bazę ośrodków narciarskich, która byłaby docelowym miejscem poszukiwań opinii o danym kurorcie, cenach, ciekawych miejsach.

Dlatego nie zwlekaj i podziel się z nami swoją wiedzą, zaraź swoją pasją innych. Dział Gdzie na narty czeka na Wasze recenzje i opinie!

W kontakcie z nami na pewno pomoże formularz mailowy.

 

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny
Rating: 3.9/5 (14 votes cast)
Gdzie na narty, 3.9 out of 5 based on 14 ratings

Permalink do tego artykułu: http://skimind.pl/gdzie-na-narty