Wydrukuj to Stronę

W Polsce

Gdzie pojechać na narty w Polsce? Jeżeli męczy Cię takie pytanie, zdecydowanie dobrze się stało, że gościmy Cię na Skimind. Naszym celem jest bycie jak najbliżej narciarzy z najświeższymi informacjami. Chcemy pomóc Wam w wyborze właściwego ośrodka narciarskiego – takiego, który spełniłby wszystkie Wasze oczekiwania.

Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się otworzyć dział „Gdzie na narty w Polsce”, w którym sukcesywnie będziemy dodawać i aktualizować dane o polskich kurortach i miejscach, gdzie warto wybrać się na narty.

[important]By zobaczyć opis stacji narciarskiej której poszukujesz, wybierz z menu lub poniższej listy region w którym znajduje się poszukiwana przez Ciebie stacja narciarska:

Możesz również wpisać nazwę stacji lub ośrodka narciarskiego w pasek wyszukiwania na górze strony.[/important]

Staramy się, by wszystkie nasze informacje były jak najbardziej aktualne. Polska jest jednak krajem, w którym ciągle powstaje coś nowego i czasem jakieś rzeczy mogą umknąć naszej uwadze. Dlatego – jeżeli macie najnowsze informacje o obiektach w polskich miejscówkach narciarskich – nie bójcie się napisać do nas z wykorzystaniem formularza kontaktowego.

Pomóżcie nam aktualizować bazę Gdzie na narty w Polsce korzystając z formularza kontaktowego

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny
Rating: 3.6/5 (8 votes cast)
W Polsce, 3.6 out of 5 based on 8 ratings

Permalink do tego artykułu: http://skimind.pl/gdzie-na-narty/w-polsce

2 Komentarze

  1. aleczka

    ciekawym rozwiązaniem w tym roku może być beskidski , jeden karnet i osiem stoków, zaciekawiło mnie, bo zawsze miałem problem z wyborem, a tak jak będą złe warunki, można się przenieść i nie ma problemu.

  2. Sylw

    Zdecydowanie odradzam Kalnicę w Bieszczadach. Kilka słów na temat samego wyciągu. Wyciąg orczykowy w fatalnym stanie, jadąc na górę w miejscu największego nachylenia stoku zrywa się linka , a raczej sznurek na którym zawieszony był talerzyk wyciągu ( dodam że nie mam nadwagi , jestem raczej standardowych rozmiarów). Z zaskoczeniem i przerażeniem lecę w dół. Z trudem się zbieram i jadę w dół porozmawiać z właścicielem. W tym czasie syn właściciela podjeżdża zabrać zerwany „ sznurek” i znika w oddali niczym agent Klos. Pan właściciel ma mi do powiedzenia tylko tyle że sznurki się zrywają i będą zrywać. Nie słyszę nawet banalnego przepraszam. Dziś wiem , że miałem sporo szczęścia, a skoro sznurki się zrywały i będą zrywać to podjąłem decyzję że nie chcę być więcej tego świadkiem. Ogólnie chałtura i rzeźba „ na całego” . Stok i owszem nawet niezły, nie warto jednak ryzykować . Moja druga połowa zdecydowała się na lekcje z instruktorem. Cena jak wszędzie, dlaczego jednak lekcja trwała niecałe 30 minut w tym przygotowanie + pogaduszka z instruktorem i tylko dwukrotny zjazd ze stoku o długości 800 m. Generalnie duży niesmak, piękne okoliczności przyrody, drogo , brak podstawowego serwisu. Odradzam szczególnie rodzinnym wyprawom z dziećmi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>