Wydrukuj to Stronę

Białka Tatrzańska

trasy narciarskie w Białce TatrzańskiejBiałka Tatrzańska to skupisko trzech świetnych osrodków narciarskich. W minionym sezonie 2011/2012 ośrodek W Białce Tatrzańskiej został uznany najlepszym ośrodkiem narciarskim wg onet.pl. Dojazd do Białki to ok. 30 min. jazdy samochodem od Zakopanego. Co ok. godzinę do Białki odjeżdza również PKS z Zakopanego, co zdecydowanie ułatwia dojazd niezmotoryzowanym.

Ośrodek w Białce Tatrzańskiej idealnie nadaje się na narty, jest w nim wiele świetnie przygotowanych stoków, zmodernizowane wyciągi, nowoczesne hotele i dużo atrakcji lokalnych, jak np. Termy Bania, które świetnie nadają się by odpocząć w nich po długim dniu na nartach.

Na wszystkie wyciągi obowiązuje jeden karnet – wreszcie możemy poczuć się jak za granicą – jeden karnet to wejście na wszystkie wyciągi, a nie ciągłe niedogadanie się właścicieli, co wymusza na nas, chcących jeździć – posiadanie 16 karnetów – po jednym na każdy wyciąg.

W Białce Tatrzańskiej mamy do wyboru następujące Stacje Narciarskie:

Kotelnica Białczańska

Bania

Kaniówka

Dodatkowymi rozrywkami którymi przyciąga Białka Tatrzańska są choćby termy na Bani, czy zimą, również na Bani  - snowtubing.

 

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny
Rating: 4.0/5 (3 votes cast)
Białka Tatrzańska, 4.0 out of 5 based on 3 ratings

Permalink do tego artykułu: http://skimind.pl/gdzie-na-narty/w-polsce/bialka-tatrzanska

3 Komentarze

  1. Stan

    Bardzo podoba mi sie notka. Chcialabym poczytac wiecej, gdyz styl pisania jest bardzo obiecujacy. No i oczywiscie, info z tekstu bardzo mi sie przydadza. Czekam na kolejne wpisy!

  2. Michał

    To chyba najlepsze miejsce w Polsce na narty. Świetna zabawa gwarantowana! Byłem kilka razy i wiem co mówie. :)

  3. mateusz

    ja tam jezdziłem zarombiście

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>