Wydrukuj to Stronę

Czorsztyn Ski

Mapa tras narciarskich w CzorsztynieCzorsztyn ski – świetny ośrodek narciarski dla każdego !

Ośrodek narciarski w Czorsztynie – Czorsztyn Ski – to świetna propozycja dla rodzin, których poziom jazdy jest mocno zróżnicowany. Wszyscy znajdą tutaj coś dla siebie, bowiem ośrodek ma do dyspozycji aż 7 tras, w tym jedną z homologacją FIS. Wszystkie trasy są sztucznie naśnieżane i prawie wszystkie (z wyjątkiem jednej) są również sztucznie oświetlane, co czyni z ośrodka Czorsztyn Ski idealne miejsce dla osób lubiących jazdę nocą, gdy na stokach jest już pusto.

 

O trasach w Czorsztyn Ski słów kilka

Ośrodek Czorsztyn Ski posiada 7 tras o zróżnicowanym stopniu trudności.

Trasy 2 i 5 idealnie nadają się do stawiania pierwszych kroków na nartach, zaś dzieciom i osobom, które bardzo niepewnie czują się na nartach, polecamy trasę nr 4 (baby lift).

Narciarze mający już jako takie obeznanie z tematyką narciarstwa zjazdowego najlepiej poczują się na trasie z numerem 1 i 7 – są to przyjemne trasy średniej trudności, na których spokojnie można doskonalić swoją jazdę.

Bardziej zaawansowani użytkownicy stoków z pewnością docenią walory tras 3 i 6 (ta ostatnia posiada homologację FIS), oznaczonych jako trudne. Trasy świetnie nadają się do nabierania prędkości oraz ćwiczenia ewolucji narciarskich wymagających stromych odcinków trasy.

Wszystkie trasy są sztucznie dośnieżane, co pozwala na wydłużenie sezonu narciarskiego i dłuższą możliwość jazdy na nartach. Wszystkie trasy oprócz trasy 7 posiadają sztuczne oświetlenie, dzięki czemu możemy po stoku jeździć również nocą.

Cały ośrodek Czorsztyn Ski posiada 12 armatek śnieżnych i 4 ratraki, dzięki czemu możliwe jest jak najbardziej profesjonalne przygotowanie ośrodka do jazdy.

 

Inne usługi w ośrodku Czorsztyn Ski

Mocno rozbudowana infrastruktura narciarska i wypoczynkowa ośrodka Czorsztyn Ski czynią to miejsce idealnym na spędzenie tutaj weekendu.

Do dyspozycji mamy:

  • dobrą bazę noclegową.
  • 4 punkty gastronomiczne,
  • profesjonalny serwis narciarski z najnowocześniejszymi maszynami do smarowania i ostrzenia nart,
  • wypożyczalnię sprzętu narciarskiego i snowboardowego,
  • 2 licencjonowane przez SITN-PZN szkoły narciarskie, które pomogą nam udoskonalić swoje umiejętności na nartach.

 

Biorąc pod uwagę powyższe atuty, Czorsztyn Ski wydaje się być idealnym miejscem weekendowego wypadu na narty. Zachęcają do tego również niskie ceny karnetów narciarskich. Zachęcam do zapoznania się ze stroną ośrodka Czorsztyn Ski

 

 

[important]

Dziękuję za Twój czas i Twoją uwagę. Twoje zdanie jest dla mnie najważniejsze, wszak to dla Ciebie piszę :)

Właśnie dlatego pragnę poprosić Cię o udzielenie odpowiedzi na 4 pytania dotyczące tego artykułu.

Pomożesz mi tym samym lepiej kształtować treść opinii. Masz wpływ na mojego bloga :)

VN:F [1.9.22_1171]
Czy przyjemnie czytało Ci się ten artykuł?
Czy ten artykuł poszerzył Twoją wiedzę o danym ośrodku?
Czy podoba Ci się pomysł rekomendowania w tych artykułach dobrych i wartościowych miejsc, np konkretnego baru na stoku gdzie można zjeść najlepsze w okolicy ...?
Czy te informacje pomogły ci podjąć decyzję o wybraniu, bądź zrezygnowaniu z ośrodka na weekend?
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Dziękuję :) !

[/important]

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny
Rating: 3.4/5 (5 votes cast)
Czorsztyn Ski, 3.4 out of 5 based on 5 ratings

Permalink do tego artykułu: http://skimind.pl/gdzie-na-narty/w-polsce/czorsztyn-ski

1 komentarz

  1. Ząbek

    Efekty pracy autora sa, co tu duzo mowic, niezwykle zadowalajace. Bardzo podoba mi sie to, ze ludzie chca sie dzielic z innymi swoja wiedza wlasnie w takiej formie. Trzymam kciuki za wszystkie dobre stronai (jakim ten, z cala pewnoscia, jest).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>