Wydrukuj to Stronę

Jurgów Ski

mapa tras zjazdowych w ośrodku Jurgów Ski

mapa tras zjazdowych w ośrodku Jurgów Ski (kliknij by powiększyć)

Jurgów Ski to ośrodek narciarski leżący w odległości ok. 20 km zarówno od Zakopanego, jak i Nowego Targu.

Również niezmotoryzowanym narciarzom bedzie tu łatwo dotrzeć – co 2-3 godziny z Zakopanego i Nowego Targu odjeżdżają autobusy PKS do Jurgowa.

Jest to idealne miejsce na wypad narciarski na weekend dla całej rodziny. Różnorodność tras, bliskie położenie dużych miast, łatwy dojazd i ustronność miejsca sprawia, że jest ono idealne dla wszystkich, którzy chcą uciec od miasta, a jednocześnie być blisko niego.

Trasy narciarskie ośrodka Jurgów Ski

Ośrodek jest przyjazny wszystkim narciarzom. Zdecydowanie trudno będzie się tutaj nudzić zarówno początkującym, jak i zaawansowanym narciarzom.

Początkujący narciarze pierwsze kroki postawią na dwóch trasach zielonych (7 i 4). Gdy trasy zielone staną się zbyt proste, proponujemy przejechać na łatwą, niebieską trasę na samym szczycie (trasa 6).

Średnio-zaawansowani narciarze upodobają sobie niebieską trasę 6 oraz trasę 2, przy czym łatwiejszy zjazd na dół, do poziomu drogi, odbywa się później trasą nr 3.

Zaawansowani narciarze w Jurgowie będą mieli istny raj – 3 czerwone trasy idealnie nadają się do podnoszenia swoich umiejętności i szybszej jazdy. Trasy zwykle nie są zbytnio zatłoczone. Jeżeli komuś jeszcze mało wrażeń – polecamy przejechać się czarną trasą nr 5 i poczuć wiatr pod kaskiem!

Infrastruktura ośrodka Jurgów Ski

Jurgów Ski dzięki świetnej infrastrukturze jest również idealnym ośrodkiem na spędzenie tutaj dłuższych „narciarskich wakacji”.

Do dyspozycji Jurgów Ski oddaje nam:

  • 7 tras narciarskich,
  • bezpłatne parkingi,
  • szkołę narciarską,
  • wypożyczalnię i serwis sprzętu narciarskiego,
  • dużą ilość obiektów noclegowych,
  • świetny punkt gastronomiczny.

 

Od nowego sezonu w Jurgów Ski ma ruszyć nowa kolej krzesłowa, nowy wyciąg talerzykowy z oślą łączką i karczma, która powiększyłaby tutejszą bazę gastronomiczną.

[important]Przy dłuższym pobycie w ośrodku Jurgów Ski polecamy zakup karnetu „Tatry Ski”. Jest on niewiele droższy od karnetów tylko na Jurgów, a dodatkowo możemy jeździć również w Białce Tatrzańskiej (ośrodki „Kotelnica„, „Bania” i „Kaniówka„) oraz w Czorsztynie. W razie tłoku, niepogody lub gdy dany ośrodek po prostu nam się znudzi, zawsze można podjechać kawałek do innego ośrodka i jeździć na tym samym karnecie.[/important]

Nasza opinia o Jurgów Ski

Ośrodek narciarski Jurgów Ski to idealne miejsce dla wszystkich narciarzy, którzy chcą nacieszyć się jazdą w dobrych ośrodkach, na nowoczesnych wyciągach, a jednocześnie być blisko większych miast. Dołączenie Jurgowa Ski do ośrodków honorujących karnety Tatra Ski dodatkowo podnosi konkurencyjność miejsca i daje możliwośc urozmaicania swojego wypoczynku w Tatrach.

Za całodniowy karnet zapłacimy od 95 zł – za karnet dla dorosłego w szczycie sezonu, do 70 zł – za karnet dla dziecka poza sezonem. Zapraszamy do zapoznania się z bieżącym cennikiem ośrodka Jurgów Ski

Ośrodek Jurgów Ski polecamy wszystkim narciarzom, ze szczególnym uwzględnieniem narciarzy zaawansowanych, średnio zaawansowanych, oraz rodzin z dziećmi.

 

[important]

Dziękuję za Twój czas i Twoją uwagę. Twoje zdanie jest dla mnie najważniejsze, wszak to dla Ciebie piszę :)

Właśnie dlatego pragnę poprosić Cię o udzielenie odpowiedzi na 4 pytania dotyczące tego artykułu.

Pomożesz mi tym samym lepiej kształtować treść opinii. Masz wpływ na mojego bloga :)

VN:F [1.9.22_1171]
Czy przyjemnie czytało Ci się ten artykuł?
Czy ten artykuł poszerzył Twoją wiedzę o danym ośrodku?
Czy podoba Ci się pomysł rekomendowania w tych artykułach dobrych i wartościowych miejsc, np konkretnego baru na stoku gdzie można zjeść najlepsze w okolicy ...?
Czy te informacje pomogły ci podjąć decyzję o wybraniu, bądź zrezygnowaniu z ośrodka na weekend?
Rating: 3.5/5 (2 votes cast)

Dziękuję :) !

[/important]

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny
Rating: 3.9/5 (7 votes cast)
Jurgów Ski, 3.9 out of 5 based on 7 ratings

Permalink do tego artykułu: http://skimind.pl/gdzie-na-narty/w-polsce/jurgow-ski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>