Wydrukuj to Stronę

Laskowa Ski

Mapa ośrodka Laskowa Ski

Laskowa Ski to mały ośrodek narciarski położony w pobliżu Krakowa. Co go wyróżnia ? Ośrodek Laskowa-Kamionna to idealne miejsce dla narciarzy szukających ciszy i spokoju, nowej infrastruktury oraz moc atrakcji dla tych, dla których same narty to za mało.

W okolicy ośrodka Laskowa Ski mamy do dyspozycji takie atrakcje jak kościół św. Katarzyny, czy skansen.

 

Stoki ośrodka Laskowa Ski

Ośrodek ma przygotowane dla swoich użytkowników ponad 4800 metrów tras zjazdowych.

  • Znajdzie się tutaj coś dla początkujących –  najlepiej wyjechać krzesełkiem na sam szczyt, a tam używać trasy niebieskiej lub zielonej. W razie obaw o zjazd na sam dół – zawsze można zjechać z góry krzesełkiem.
  • Średnio zaawansowani narciarze z pewnością najbardziej upodobają sobie zjazd wzdłuż długiego orczyka – Tatrapomy. Na początek wyciągamy się krzesłem, następnie zjeżdżamy trasą czerwoną, dojeżdżamy do tatrapomy, gdzie trasa zamienia się w niebieską, a następnie jedziemy bliżej wyciągu, gdzie trasa do krzesła znów przekształca się w czerwoną.
  • Zaawansowani narciarze z kolei jazdę urozmaicą sobie korzystając z czarnej trasy, która prowadzi przez przecinkę leśną do stacji dolnej krzesełka.

Wszystkie trasy są sztucznie naśnieżane i oświetlane.

Wyciągi w Laskowa Ski otwarte są od 9 rano do 21.

 

Infrastruktura narciarska Stacji Narciarskiej Laskowa Ski

Stacja Narciarska Laskowa Ski ma nam do zaoferowania nie tylko stoki. Bogata i nowoczesna baza narciarska obejmuje również ok. 30 punktów gastronomicznych w okolicy, w tym świetny bar w hotelu Trawers, gdzie zjemy najlepszy w okolicy karczek z grilla.

Do dyspozycji mamy również szkołę narciarską, serwis i wypożyczalnię nart, gdzie możemy wypróbować nowe kolekcje Atomic i Rossignola.

 

Nasze podsumowanie ośrodka Laskowa Ski

Stacja narciarska Laskowa Ski to idealny ośrodek dla początkujących narciarzy, którzy chcieliby doprowadzić swoje umiejętności do conajmniej średnio zaawansowanego poziomu.  Dla zaawanswanych narciarzy będzie to dobre miejsce na jednodniowy całodzienny wypad. Trasy dla zaawansowanych narciarzy są tylko dwie, dlatego też w szczególności polecamy stację narciarską Laskowa Ski narciarzom średnio zaawansowanym, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności. Mała ilość tras pozwala szybciej przyzwyczaić się do ośrodka, poczuć odrobinę pewniej, a przez to ułatwić rozwój umiejętności narciarskich.

 

[important]

Dziękuję za Twój czas i Twoją uwagę. Twoje zdanie jest dla mnie najważniejsze, wszak to dla Ciebie piszę :)

Właśnie dlatego pragnę poprosić Cię o udzielenie odpowiedzi na 4 pytania dotyczące tego artykułu.

Pomożesz mi tym samym lepiej kształtować treść opinii. Masz wpływ na mojego bloga :)

VN:F [1.9.22_1171]
Czy przyjemnie czytało Ci się ten artykuł?
Czy ten artykuł poszerzył Twoją wiedzę o danym ośrodku?
Czy podoba Ci się pomysł rekomendowania w tych artykułach dobrych i wartościowych miejsc, np konkretnego baru na stoku gdzie można zjeść najlepsze w okolicy ...?
Czy te informacje pomogły ci podjąć decyzję o wybraniu, bądź zrezygnowaniu z ośrodka na weekend?
Rating: 3.7/5 (3 votes cast)

Dziękuję :) !

[/important]

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny
Rating: 4.2/5 (6 votes cast)
Laskowa Ski, 4.2 out of 5 based on 6 ratings

Permalink do tego artykułu: http://skimind.pl/gdzie-na-narty/w-polsce/laskowa-ski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>