Wydrukuj to Stronę

Świeradów Zdrój na narty idealny !

Mapa narciarska Świeradów SkiNarty w
Świeradowie Zdroju

Ośrodek SKI & SUN to najnowocześniejszy i najbardziej komfortowy ośrodek narciarski w polskich Sudetach Zachodnich.  Świeradów Zdrój i narty zaczynają mieć coraz więcej wspólnego.

Na chwilę obecną istnieje tylko jedna trasa, jednak jej urozmaicenie pozwala na zaspokojenie potrzeb każdego narciarza. Początkujących i średnio-zaawansowanych narciarzy na początku może przestraszyć ścianka przy wyjeździe z gondoli, jednak zaraz za nią trasa ciągnie się łagodnie aż do samej stacji dolnej gondoli. Dzięki temu stok ten wręcz idealnie nadaje się do szlifowania umiejętności narciarzy średnio-zaawansowanych.

 

Baza narciarska Świeradowa Zdroju

Trasa narciarska o długości ok. 2500 metrów, z zainstalowanym nowoczesnym wyciągiem gondolowym firmy Doppelmayr. Czas przejazdu ze stacji dolnej na górną to ok. 8 minut. Ośrodek posiada jedną trasę zjazdową, na nasze wyczucie jest to trasa niebieska, która na całej swojej długości jest sztucznie dośnieżana i oświetlana.

W ośrodku jest też przedszkole narciarskie i snowpark, które są obsługiwane przez specjalny orczyk. Z użytecznych punktów mamy do dyspozycji serwis narciarski, wypożyczalnię, szkołę narciarską, restaurację, hotel, stację GOPR oraz piękne, warte zwiedzenia miasteczko Świeradów Zdrój.

 

Nasza opinia o narciarstwie w Świeradowie Zdroju

Świeradów Zdrój to piękne i malownicze miasteczko, a świetna, mało znana i malownicza baza tutejszego ośrodka narciarskiego zachęca do spędzenia tu kilku weekendów w roku. Ceny ośrodka również są bardzo przystępne i  zachęcające. Jedynym minusem może być fakt istnienia tylko jednej trasy, co może się szybko znudzić. Gorąco polecamy ośrodek narciarzom nie przepadającym za tłokiem na stoku, a jednocześnie chcącym podnieść swoje umiejętności na prostym, przyjemnym i dobrze przygotowanym stoku.

Chętnych odsyłamy do strony z aktualnościami z życia ośrodka.

 

[important]

Dziękuję za Twój czas i Twoją uwagę. Twoje zdanie jest dla mnie najważniejsze, wszak to dla Ciebie piszę :)

Właśnie dlatego pragnę poprosić Cię o udzielenie odpowiedzi na 4 pytania dotyczące tego artykułu.

Pomożesz mi tym samym lepiej kształtować treść opinii. Masz wpływ na mojego bloga :)

VN:F [1.9.22_1171]
Czy przyjemnie czytało Ci się ten artykuł?
Czy ten artykuł poszerzył Twoją wiedzę o danym ośrodku?
Czy podoba Ci się pomysł rekomendowania w tych artykułach dobrych i wartościowych miejsc, np konkretnego baru na stoku gdzie można zjeść najlepsze w okolicy ...?
Czy te informacje pomogły ci podjąć decyzję o wybraniu, bądź zrezygnowaniu z ośrodka na weekend?
Rating: 4.4/5 (8 votes cast)

Dziękuję :) !

[/important]

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny
Rating: 3.9/5 (9 votes cast)
Świeradów Zdrój na narty idealny !, 3.9 out of 5 based on 9 ratings

Permalink do tego artykułu: http://skimind.pl/gdzie-na-narty/w-polsce/swieradow-zdroj-narty