Wydrukuj to Stronę

Kogis

[important]Wpis ten jest informacją własną organizatora wypoczynku[/important]

 

Odliczacie dni do zimowych ferii? Bo my tak! Jeśli myślami często wybiegacie na zaśnieżone stoki i tęsknicie już do odrobiny szaleństwa i swobody – najwyższy czas zapoznać się z ofertą zimowisk sportowych KOGIS. Zimą 2013 zapraszamy Was w Tatry na obozy narciarskie i snowboardowe, tygodniowe i dwutygodniowe.

Czekamy na Was z bogatym programem zarówno nauki na stokach, jak i ciekawym, pełnym dobrej zabawy, wycieczek, konkursów i przygód programie uzupełniającym.  Wiemy, że najważniejsze dla Was jest porządnie wypocząć od szkolnego kieratu, zawrzeć nowe znajomości i doskonalić swój warsztat narciarski lub snowboardowy – dlatego właśnie proponujemy Wam nasze zimowiska!

W czasie profesjonalnych treningów z instruktorami PZN na stokach nie tylko poznacie nowe tricki i udoskonalicie technikę (Freestyle, skoki, mierzenie czasu zjazdów i inne), ale także przejdziecie szkolenie z zakresu prawidłowej rozgrzewki, treningu przygotowującego oraz zasad bezpieczeństwa, gdyż KOGIS już drugi sezon współpracuje z akcją Bezpiecznie Na Stoku. A wszystko to okraszone sporą dawką humoru dzięki naszej kadrze ;). Oczywiście jeśli dopiero zaczynasz jazdę na snowboardzie lub nartach – także dla Ciebie mamy specjalny program od podstaw!

Śnieg, śnieg, dużo śniegu… któż na jego widok nie staje się na powrót dzieckiem? Wiemy, że lubicie zabawy w białym puchu, rzucanie śnieżkami, lepienie labiryntów i… bałwanów oraz snowtubing czyli szalone zjazdy oponkach – każdy ląduje na mecie w innej pozycji ;). Zaproponujemy Wam także zajęcia artystyczne z masą solną, ognisko, dyskotekę, karaoke i sportowe co nieco czyli naukę żonglowania, biegi z przeszkodami i piłkę na kiju…

Dla żądnych mocniejszych wrażeń będziemy czekać z rajdem terenowym z porwaniem zbójeckim (tatrzańscy zbójcy są bardzo pomysłowi…), wycieczką do największego w Polsce termalnego Aquaparku oraz Zakopanego. Wiele emocji dostarczy Wam także gra nocna w terenie z latarkami oraz towarzyska gra ruchowa w technologii KINECT – przebój ostatnich sezonów! Prosty w obsłudze Xbox i atrakcyjny sensor Kinect ściągnie z kanapy każdego – gwarantujemy dużo ruchu, ćwiczenie refleksu i dobrą zabawę! Widzisz piłkę? Kopnij ją. Chcesz przyłączyć się do znajomego? Wskakuj. Obsługujesz grę ruchem ręki, ciała, skokami lub brzmieniem swego głosu.

Aby zapoznać się ze szczegółami ofert wejdź na www.kogis.pl do działu Zimowiska – skontaktuj się z nami, chętnie i wyczerpująco odpowiemy na każde pytanie.

 

 

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Permalink do tego artykułu: http://skimind.pl/obozy-narciarskie/organizatorzy-obozow-narciarskich/kogis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge