«

»

Wydrukuj to Wpis

Pro Ski Simulator – nowy sposób na przygotowanie do sezonu narciarskiego

pro ski simulator

Zima i najbardziej kojarzony z tą porą roku sport to narciarstwo. Jednak po rocznej przerwie ciężko jest od razu powrócić do najwyższej formy. W tym wypadku najlepszym rozwiązaniem jest trening na doskonałym urządzeniu Pro Ski Simulator Professional. Ten symulator narciarski pozwala bez obaw wkroczyć w nowy, zimowy sezon, a także poprawić kondycję.

Doskonały trening ze sprzętem najlepszej jakości 

Pro Ski Simulator Professional to nowoczesny sprzęt do treningów narciarskich. Charakteryzuje się on nowoczesną technologią i najlepszą jakością wykonania. Rezultaty uzyskane dzięki treningowi na tym urządzeniu są piorunujące. Pro Ski Simulator Professional to nie tylko symulator jazdy na nartach, ale sprzęt, który umożliwia także trening jazdy na desce snowboardowej. Uprawiając jeden lub drugi zimowy sport każdy może się do niego odpowiednio przygotować. Po rocznej przerwie większość osób potrzebuje rozgrzewającego treningu, aby potem jazda na prawdziwym stoku była najbardziej efektywna.

 

Ćwiczenia w zaciszu własnego domu

Jedną z wielu zalet urządzenia Pro Ski Simulator Professional jest to, że można na nim ćwiczyć we własnym domu. To urządzenie jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą nieustannie doskonalić swoje narciarskie umiejętności. Trening z Pro Ski Simulator Professional przypomina prawdziwą jazdę na stoku, dzięki czemu każdy jest w stanie jak najlepiej przygotować się do nadchodzącego sezonu narciarskiego. Ćwiczenia na Pro Ski Simulator Professional pozwalają nie tylko na doskonalenie techniki jazdy, ale przede wszystkim na wypracowanie niesamowitej kondycji. Ciało staje się umięśnione i bardziej wytrzymałe, co jest oczywiście niezbędne podczas uprawiania sportu.

 

pro ski simulator zdjęcie

Dużo możliwości

Trening z urządzeniem Pro Ski Simulator Professional pozwala na wyćwiczenie równowagi oraz pracy mięśni, a dodatkowo umożliwia jazdę z kijkami oraz wchodzenie i wychodzenie z zakrętów. Dzięki takiemu treningowi można także pracować nad poprawą przyspieszenia i skupić się na odpowiednim tempie jazdy na nartach bądź snowboardzie. Pro Ski Simulator Professional posiada wbudowany komputer pokładowy, dzięki któremu na wyświetlaczu pojawiają się najważniejsze informacje dotyczące bieżącego treningu. Wszystkie dane zgromadzone przez komputer są zapisywane i przechowywane na dysku Flash USB, dzięki czemu po skończonym treningu można przeanalizować swoje osiągi, a także błędy. Więcej informacji o pro ski symulatorze znajdziesz tutaj w sklepie disport.pl.

 

Lekarstwo na kontuzje

Regularne ćwiczenia na urządzeniu Pro Ski Simulator Professional poprawiają równowagę, a także zapobiegają niechcianym kontuzjom. Dodatkowo jeżeli już pojawi się kontuzja, to Pro Ski Simulator Professional idealnie sprawdza się jako urządzenie do rehabilitacji. Ten rodzaj treningu to nie tylko ciągła batalia o jak najlepsze wyniki. Trening na tym sprzęcie powinien być przede wszystkim jak najlepszą zabawą, która daje poczucie zadowolenia i satysfakcji. Regularne ćwiczenia poprawiają sportowe osiągi, ale także uczą utrzymania równowagi i przede wszystkim rozwijają pracę mięśni. Pro Ski Simulator Professional zapewnia doskonałe przygotowanie do nowego sezonu narciarskiego.

 

 

*Autor wpisu oświadcza, że posiada niezbędne prawa autorskie do wszystkich części niniejszego artykułu.

Powered By DT Author Box

O autorze – Skimind

Skimind

Kamil Guzdek – Z nartami związany jestem od 1997 roku, w 2005 roku obrałem ścieżkę instruktorską (SITN-PZN). Swoje doświadczenie budowałem podczas jazdy w 10 krajach alpejskich, podczas nauczania dla wielu różnych licencjonowanych przez SITN szkół narciarskich, ucząc dzieci w wieku 2 – 15 lat i dorosłych.
Od 2012 roku dzielę się swoją wiedzą narciarską z czytelnikami bloga Skimind.pl
W czasie wolnym – podróżuję :)

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny
Rating: 4.0/5 (1 vote cast)
Pro Ski Simulator - nowy sposób na przygotowanie do sezonu narciarskiego, 4.0 out of 5 based on 1 rating

Permalink do tego artykułu: http://skimind.pl/pro-ski-simulator

3 Komentarze

 1. Grzegorz

  Pierwszy raz słyszę o czymś takim pewnie bardzo drogie

 2. Ludmiła

  Witam!
  Jaka jest cena Pro Ski Simulator Professional? Czy są jakieś inne modele? Jaka jest ich cena? Jak i gdzie można kupić?

  1. Skimind

   Z tego co wiem, cena Pro Ski Symulatora w wersji podstawowej zaczyna się od 4000 zł.
   Wersja Professional to wydatek ok 14.000 zł.
   Wiem że obecnie w fazie testów są podobne rozwiązania , o wiele tańsze.
   Urządzenia można kupić albo na Słowacji (www.ski-simulator.com) albo np w fitbay.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>