Wydrukuj to Stronę

Zareklamuj się

Cześć :)

Miło mi że Cię tu przywiało :)

Skoro już tu jesteś, na pewno chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o moim blogu.

Statystyki  Skimind 1 - 31 stycznia 2013

Statystyki Skimind 1 – 31 stycznia 2013

Z miesiąca na miesiąc odwiedzalność Skimind rośnie. Obecnie jest to ponad 26.000 odwiedzin/ miesiąc, a celem na ten rok jest 30.000/ miesiąc.

Skimind to społeczność skupiająca szerokie spektrum narciarzy poczynając od tych, którzy szukają informacji o warunkach narciarskich, jak wybrać narty, czy dobrać odpowiednią odzież, po tych, którzy szukają informacji o najnowszych wydarzeniach w ośrodkach narciarskich i najnowszych trendach.

Dzięki temu mam szerokie spektrum dotarcia do braci narciarskiej, zarówno rodziców uczących jeździć swoje dzieci, do mlodzieży, jak i do bardziej zaawansowanych wiekowo narciarzy, którzy biegle posługują się internetem w codziennej komunikacji. Sprawia to ze Skimind jest świetną platformą do prowadzenia konkursów i kampanii wizerunkowych.

Moja obecność jest również odczuwalna na największym forum narciarzy w Polsce, gdzie udzielam porad i buduję zaufanie do swojego bloga.

Co zatem mogę zaproponować?

Formy płaskie (bannery), posty informacyjne, konkursy, quizy …. ogranicza nas tylko wyobraźnia :)

By dowiedzieć się więcej, zapraszam do kontaktu

Permalink do tego artykułu: http://skimind.pl/reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>