«

»

Wydrukuj to Wpis

Rusza konkurs na blog roku!

blog-narciarski,e2,blogDrogie narciarki, drodzy narciarze.

Jesteśmy razem już ponad pół roku.

Od 10 czerwca dzielę się z Wami moimi przemyśleniami i poradami dotyczącymi wszystkiego, co jest związane z nartami, tylko po to, żeby podnosić poziom wiedzy o narciarstwie alpejskim. Od samego początku wiernie towarzyszyliście nam, czytając artykuły, komentując, lubiąc.

Również od samego początku do dziś Skimind odwiedziło blisko 37.000 osób szukających porad, opinii, warunków narciarskich czy relacji i wrażeń z jazdy w różnych ośrodkach Polski.

Chcę Wam serdecznie podziękować za tak dużą uwagę, jaką mi poświęcacie i już teraz chcę Wam, drodzy przyjaciele, oznajmić, że pracuję nad paroma znacznymi nowościami na moim blogu. Jedną z nich będzie najdokładniejszy w Polsce system informacji o warunkach narciarskich w Polsce.

 

By jednak zamiar wszedł w życie, potrzebuję Waszego wsparcia.

 

Jeżeli korzystałaś, czy też korzystałeś z informacji zawartych na moim blogu i uważasz, że były one pomocne oraz chcesz mi odrobinę pomóc z moim najnowszym projektem, zagłosuj na Skimind.pl w konkursie na Blog Roku 2012.

 

By to zrobić, wyślij SMSa o treści G00059 na numer 7122.

 

Pomożesz mi tym samym poczynić kolejny krok w rozwoju mojego bloga, a tym samym masz szansę  na podniesienie świadomości narciarskiej w Polsce !
Wszystkim głosującym już teraz dziękuję:)

Powered By DT Author Box

O autorze – Skimind

Skimind

Kamil Guzdek – Z nartami związany jestem od 1997 roku, w 2005 roku obrałem ścieżkę instruktorską (SITN-PZN). Swoje doświadczenie budowałem podczas jazdy w 10 krajach alpejskich, podczas nauczania dla wielu różnych licencjonowanych przez SITN szkół narciarskich, ucząc dzieci w wieku 2 – 15 lat i dorosłych.
Od 2012 roku dzielę się swoją wiedzą narciarską z czytelnikami bloga Skimind.pl
W czasie wolnym – podróżuję :)

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Permalink do tego artykułu: http://skimind.pl/rusza-konkurs-na-blog-roku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>