«

»

Wydrukuj to Wpis

Rusza sezon w COS w Szczyrku

widok ze szczytu Skrzycznego na trasę FIS

widok ze szczytu Skrzycznego na trasę FIS

Już od soboty 15 grudnia 2012 możemy rozpocząć sezon w Centralnym Ośrodku Sportu w Szczyrku ! Jeżeli chodzi o zasady funkcjonowania ośrodka, wiele się nie zmieniło - wyciągi dalej czynne się w godzinach od 08:00 do 16:00, natomiast cennik (najbardziej aktualny) dostępny jest tu: http://www.szczyrk.cos.pl/osrodek_narciarski/cennik.php .

Ale to dopiero początek :)

Z nowości w COS – ośrodek bierze udział w akcji „Szczyrk 7 dni – skipass free”, która odbędzie się w dniach 5-12 stycznia 2013r. Ma to być swego rodzaju namiastka alpejskich klimatów w Polsce :)

Osoby, które wykupią tygodniowy pobyt w tym terminie, w obiektach objętych promocją, otrzymają 6-dniowy karnet na wyciągi GRATIS.Do wyboru będziemy mieć jeden karnet – Centralnego Ośrodka Sportu z koleją linową na Skrzyczne lub Szczyrkowskiego Ośrodka Narciarskiego „Czyrna-Solisko”.

Lista obiektów biorących udział w promocji znajduje się pod adresem: www.szczyrk.pl/aktualnosci-wydarzenia-imprezy/aktualnosci/zaproszenia/item/538-szczyrk-7-dni-skipass-free-

 

Powered By DT Author Box

O autorze – Skimind

Skimind

Kamil Guzdek – Z nartami związany jestem od 1997 roku, w 2005 roku obrałem ścieżkę instruktorską (SITN-PZN). Swoje doświadczenie budowałem podczas jazdy w 10 krajach alpejskich, podczas nauczania dla wielu różnych licencjonowanych przez SITN szkół narciarskich, ucząc dzieci w wieku 2 – 15 lat i dorosłych.
Od 2012 roku dzielę się swoją wiedzą narciarską z czytelnikami bloga Skimind.pl
W czasie wolnym – podróżuję :)

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
Rusza sezon w COS w Szczyrku, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Permalink do tego artykułu: http://skimind.pl/rusza-sezon-w-cos-w-szczyrku

1 komentarz

  1. Marek

    Witam. Na szczescie udało mi się pojeździć na desce po tym stoku jeszcze przed odwilża ale juz nie moge się doczekać aż spadnie jeszcze więcej śniegu żeby tam wrócić. Co prawda nie wszystkie trasy były już otwarte ale sezon dopiero się rozpoczyna :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>