«

»

Wydrukuj to Wpis

Snowboarding latem?

Letni snowboard '360'

Zawsze chcieliście sprobować snowboardingu, ale szkoda było wam odkładać narty póki śnieg jeszcze leży? A gdyby znalazło się rozwiązanie, dzięki któremu możesz spróbować snowboardu zimą? Białe szaleństwo 365 dni w roku – latem snowboard, zimą narty.

Do niedawna, by pojeździć na snowboardzie, potrzebny był śnieg.

Jednak dzięki projektantowi Francesco Sommacal, możemy odkryć uroki snowboardingu latem. 360 to deska snowboardowa ze studia zerofra.com. 360 to unikalne połączenie kwintesencji surfingu, skatingu i snowboardingu. Dzięki dwóm specjalnie zaprojektowanym kołom, możemy przemieszczać się do woli po różnych typach podłoża, a całość jest elastyczna jak poczciwy snowboard, zatem bez przeszkód mozna wybrać się do skate parku i poćwiczyć różne ewolucje, czy też pobawić się w mieście w jazdę na przełaj.

Innowacyjność deski polega głównie na tym, że nogi nie stoją na desce, a są umieszczone w środku kół, co znacznie ułatwia sterowanie deską i wpływa na jej zwrotność. Całość możecie zobaczyć w filmiku promocyjnym deski 360.

 

Powered By DT Author Box

O autorze – Skimind

Skimind

Kamil Guzdek – Z nartami związany jestem od 1997 roku, w 2005 roku obrałem ścieżkę instruktorską (SITN-PZN). Swoje doświadczenie budowałem podczas jazdy w 10 krajach alpejskich, podczas nauczania dla wielu różnych licencjonowanych przez SITN szkół narciarskich, ucząc dzieci w wieku 2 – 15 lat i dorosłych.
Od 2012 roku dzielę się swoją wiedzą narciarską z czytelnikami bloga Skimind.pl
W czasie wolnym – podróżuję :)

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny
Rating: 4.0/5 (2 votes cast)
Snowboarding latem?, 4.0 out of 5 based on 2 ratings

Permalink do tego artykułu: http://skimind.pl/snowboarding-latem

1 komentarz

  1. Piotr Ratajczyk

    o Takim czymś jeszcze nie słyszałem. Po tytule byłem pewny ze opisany zostanie tutaj mountaingboard ale ku mojemu zdziwieniu wymyślili coś jeszcze „dziwniejszego” :D

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>